LIKÉRY a DESTILÁTY

Vyrábíme likéry a ovocné destiláty. Vše děláme tradičním řemeslným způsobem od výroby až po lahvování.

Jakamarus

Legendární bylinný digestiv

Po úspěšném magisteriu na „české univerzitě Karlově” se stal nadějný farmaceut Alois Kříž lékárníkem. Roku 1916 si otevřel v Praze na Pankráci lékárnu, kde prodával mimo jiné i bylinný extrakt vlastní výroby k léčení žaludečních obtíží.

Z této originální tinktury vznikla receptura bylinného likéru Jakamarus, který se díky své jemné, hořké a kořeněné chutí v brzké době proslavil v celé tehdejší Česko-slovenské republice.

Jakamarus se svou originalitou a bohatou minulostí řadí mezi legendy v historii českého likérnictví.

jakamarus legendární digestiv 1932
TOSH whisky likér King Barley s medem a skořicí

King Barley liqueur

Medové pohlazení

King Barley je značka první československé whisky. Vznikla v Těšeticích v roce 1973, pod taktovkou národního podniku SELIKO.

Spojením původní whisky, moravského medu, cejlonské skořice a koření jsme pro vás vytvořili sladkou alternativu destilátu.

Bruno

Opravdový aperitiv

Bruno je aperitiv hořkosladké svěží vůně a chuti. Používáme pouze přírodní ingredience, minimum cukru a tradiční postupy macerace a dlouhého ležení. Ideální pro vychutnání tak jak je nebo v klasických míchaných nápojích. A co na to Bruno Kolínský?
TOSH aperitivní bitter Bruno
TOSH Twin - pivní gin

TWIN

Pivní gin

TŌSH pivo také patří mezi naše oblíbené nápoje. Nás ale zajímalo, co to udělá, když ho vydestilujeme…tato myšlenka stojí za vznikem naší řady pivních specialit.

Není to však pivní pálenka, jak ji znáte. Pro naše destiláty vybíráme vysoce aromatické pivní speciály, které jsou bohaté na chmely a samy o sobě mají výraznou chuť.

ŌVICE

Ovocné destiláty

Ovocné destiláty z úrody, která roste všude kolem nás. Destilujeme dvoukotlovou metodou pro zachování nejlepších aromat destilátu. Pečlivě oddělujeme srdce a výsledkem je vysoce kvalitní a čistý ovocný destilát.
TOSH ovocné detiláty