Exkurze palirny whisky

Exkurze

„U nás si to užijete všemi smysly.“

Pro vaše chuťové i čichové buňky máme připravenou degustaci naší whisky a ginů. Na komentované prohlídce si můžete sáhnout na historii, která se píše od 16. století. Poslechnete si zajímavosti z dějin lihovarnictví v Těšeticích, ale hlavně o tom, jak se vyrábí whisky a gin. Uvidíte, jak se u nás minulost potkává se současností, a jak jim to spolu sluší.

Nechte na sebe působit atmosféru místa a vychutnávejte…

Průběh prohlídky

Do minulosti a zpět

 

Provedeme vás historickými i současnými prostory palírny. Dozvíte se něco o tom, jak se zde rozvíjelo lihovarnictví v časech, kdy místní pivovar a lihovar měli pro okolní obyvatele zásadní význam. V původních sklepech uvidíte expozici, kterou jsme pro vás připravili z exponátů, které se dochovaly a mapují tak nedávné období posledních 100 let.

Můžete zde vidět původní sudy, ve kterých i v minulosti zrála whisky nebo také legendární likér Jakamarus. Povíme vám o tom, jak se whisky vyrábí dnes. V naší palírně nemáme žádnou automatizaci a celý proces výroby prochází našima rukama.

Nejdelší částí exkurze je degustace našich produktů. Budete moci ochutnat whisky v různých stádiích zrání, naše giny a likéry. Po exkurzi je možné zakoupit naše produkty dle aktuální nabídky.

TOSH distillery sklep
TOSH Distillery exkurze

Organizační informace

Jak to funguje

Pravidelné prohlídky: v pátek od 17 do 19:30 hodin v uvedených termínech, které najdete zde

Prohlídky pro uzavřené skupiny: pondělí až pátek od 15 osob, lze se domluvit na individuálním termínu

Výklad je možno provést i v anglickém jazyce.

Prostory nejsou vhodné pro osoby s tělesným handicapem z důvodu velkého množství schodů. V prostorách sklepa se pohybuje teplota od 7°C do 15°C v závislosti na ročním období, proto je vhodné s sebou vzít teplejší oblečení (zejména v letních měsících).

Ceník

Cena zahrnuje:
– slevu 10 % z nákupu výrobků v den konání exkurze
– degustační sklenku s logem

Počet osob: do 25
Termíny: pátek 17-19:30 hod ve vypsaných termínech nebo dle individuální domluvy
Délka: 2,5 hod.

Exkurze palírny whisky a ginu
TOSH distillery destilační místnost
Poukaz na exkurzi s degustací whisky

Dárkový poukaz

Darujte zážitek

Originální dárek, který zůstane navždy ve vzpomínkách. Poukaz můžete doplnit o věnování. Ten náš je na grafickém papíře i s obálkou.

Pravidelné exkurze

Nabízíme termíny v pátky. Pokud jste skupina od 15 osob, můžeme se domluvit na individuálním termínu od pondělí do pátku.

Soukromé akce

Pokud hledáte atraktivní prostředí pro vaši oslavu nebo malou firemní akci, tak vám můžeme nabídnout nejenom exkurzi s degustací, ale i kompletní občerstvení.

Kapacita našich prostor je 20-25 osob a prostředí je vhodné pro oslavy nebo firemní porady ve volnějším stylu.